Pomaturitní studium angličtiny pořádáme na úrovních středně pokročilých a pokročilých

Pomaturitní studium angličtiny je určeno pro čerstvé absolventy středních škol. Naše společnost  je podle §15 zákona č. 117/1995 Sb. zařazena do vyhlášky 19/2014  Sb., Ministerstvem Školství, Mládeže a Tělovýchovy ČR v příloze číslo 1 na úrovni středoškolského studia, se všemi výhodami pro řádné studenty po maturitě v tomto školním roce, které zahrnují sociální a zdravotní pojištění včetně slev na MHD v místě bydliště a v Ústí nad Labem, slevy u Českých drah, ISIC karty, slevy na studentské konto v bance atd.

Studium je také vhodné pro studenty, kteří se nedostali na vysokou školu a pro každého, kdo nebude mít v budoucnosti příležitost studovat a zdokonalit se v tomto celosvětově používaném jazyku takto intenzívní formou.
V kurzu mohou studovat také studenti, kteří ještě nesložili maturitní zkoušku. To samozřejmě platí i pro studenty, kteří maturují v září nebo později v každém školním roce. Studovat mohou i studenti, kteří nejsou zahrnuti do kategorie studentů po maturitě.
Studenti mohou přestupovat na naší školu z jiných VOŠ a VŠ v průběhu studia.
Jsme nejlevnější jazyková škola v Ústí nad Labem v pomaturitních kurzech angličtiny v tomto školním roce.
Nabízíme možnost platit po dohodě celou částku kurzovného na splátky bez navýšení.
V případě, že potřebujete další informace ohledně našich slev pro studenty, neváhejte nás kontaktovat na našich kontaktních číslech, kde Vám rádi poskytneme veškeré informace.
Absolventi obdrží Osvědčení o úspěšném ukončení kurzu dle vyhlášky MŠMT ČR a Certificate of Achievement. Studenti budou připraveni složit mezinárodní zkoušky uznávané celosvětově (PET, FCE) nebo státní zkoušky podle úrovně studia.
Organizace školního roku je dle vyhlášky MŠMT ČR. Tento dokument si můžete vytisknout ZDE nebo v odkazu Kurzy pro tisk v PDF.